Wybielanie zębów – Toruń

Wśród kupowanych przez pacjentów napojów i pokarmów jest duża część produktów, które zmieniają kolor zębów. Do zazwyczaj wymienianych należą kawa, soki czy niektóre kolorowe owoce. Dla pacjentów bardzo ważne żeby możliwe było usuwanie skutków zjadania barwiącego jedzenia, ponieważ białe zęby są kojarzą się ze zdrowiem i są wysoko estetyczne. Bywa jednak tak, że nawet leczone zęby mają żółty odcień. Odpowiedzią na ten problem są wybielające zęby zabiegi. Oprócz codziennej pielęgnacji specjalnymi pastami wybielającymi, pacjenci mogą zdecydować się na fachowe stomatologiczne zabiegi wybielania, na przykład naświetlania specjalistycznymi lampami.

Jedną z najpopularniejszych lamp jest lampa Beyond, czyli innowacyjna technologia, oferująca wybielanie zębów, dające zadowalające oraz trwałe rezultaty nawet po pierwszym zabiegu naświetlania. Ponadto ten rodzaj zabiegu usuwa do 98% bakterii znajdujących się w jamie ustnej oraz pomniejsza zapalne stany przyzębia, a także wspiera hartowanie wypełnień i kompozytów stomatologicznych. Tak więc wybielanie zębów, choć najsilniej pożądane, nie jest wyłącznym dodatnim rezultatem zabiegu.

Lampa Beyond jest innowacyjnym urządzeniem, zdolnym do obracania ramienia w zasięgu 360°, dzięki czemu może być dopasowywana do różnych pozycji pacjenta, co poprawia dokładność pracy i wygodę. Co więcej także intensywność naświetlania lampy może być dopasowana do potrzeb pacjenta, w zgodzie z zaleceniami lekarza stomatologa. Natężenie światła może być intensywne, standardowe lub łagodne z uwagi na to, jak mocne są przebarwienia. Wybielanie zębów dzięki lampie Beyond jest znacznie prostsze.

https://edclinic.pl/lang/pl/metamorfozy/