Protezy

protezy gabinet stomatologiczny protetyk w walbrzychOsłabienie lub utrata uzębienia to naturalny efekt wynikający z procesów starzenia się ludzkiego organizmu. W takich chwilach bardzo ważna jest pomoc doświadczonych protetyków, by przezwyciężyć uczucie dyskomfortu i na nowo cieszyć się pełnym i ładnym zgryzem. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy bogatą i innowacyjną pracownie protetyczną, w której tworzymy dla Ciebie wyjątkowe produkty.

Wciąż doskonalimy nas warsztat i staramy się pracować nad zróżnicowanymi przypadkami Pacjentów, by jak najlepiej zaznajomić się z Waszymi potrzebami. W naszych gabinetach protetycznych otrzymasz niezbędną pomoc i fachową usługę. U nas masz możliwość wybory między różnymi typami produktów – licówek porcelanowych i kompozytowych, koron porcelanowych i kompozytowych, mostów porcelanowych i kompozytowych, wkładów koronowo – powierzchownych i nakładek typu Snap on Smile. W naszych pracowniach zajmujemy się także tworzeniem atrakcyjnych protez, które posłużą Ci na długie lata.

Przekonaj się sam, że nas sukces jest owocem ciężkiej pracy i bogatej wiedzy stomatologicznej. Pracując z wieloma pacjentami, doświadczamy różnych form leczenia i za każdym razem dbamy o indywidualne rozwiązania. Dla nas nie jesteś jedynie numerkiem na karcie pacjenta. Dla nas jesteś wyjątkową osobą, która pragnie cieszyć się zdrowym i pięknym uśmiechem na długie lata. Serdecznie zapraszamy.